Ir nodibināta Vidzemes uzņēmēju reģionālā padome. Padomē ievēlēts arī CUK prezidents A.Suškins

Ir nodibināta Vidzemes uzņēmēju reģionālā padome. Padomē ievēlēts arī CUK prezidents A.Suškins

Padomes darbības mērķis un uzdevumi būs saistīti ar Vidzemes reģiona uzņēmēju interešu pārstāvēšanu reģionā un valsts līmenī.

“Līdz 2007.gadam darbojās Vidzemes reģiona attīstības komisija, kas mēģināja risināt tobrīd uzņēmējiem aktuālos jautājumus. Pieredze liecina, ka šāda veida institūcija ir nepieciešama, tādēļ LTRK padome ir pieņēmusi lēmumu par reģionālo padomju izveidi visā Latvijā. Padomes uzdevums būs aktivizēt LTRK darbu tajos Vidzemes novados, kur pagaidām biedru skaits ir neliels, kā arī veicināt uzņēmēju, pašvaldību un valsts institūciju sadarbību,” pastāstīja LTRK Vidzemes reģiona nodaļas vadītājs Juris Sleņģis.

Padomē ievēlēti uzņēmēji, kas pārstāv visu reģionu: SIA “Venden” izpilddirektors Aldis Škutāns, SIA “Valkas meliorācija” valdes priekšsēdētājs Jānis Biezais, SIA “Valpro” valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings, SIA V.L.T. valdes priekšsēdētājs Pāvils Mežals, AS “Brīvais vilnis” izpilddirektors Māris Trankalis, SIA “ZAAO” valdes priekšsēdētājs Aivars Sirmais, Gulbenes novada uzņēmējs Andris Vējiņš, Cēsu uzņēmēju kluba prezidents Arkādijs Šuškins un Alojas novada uzņēmējs Māris Siktārs.

 

Papildus info: http://valmieraszinas.lv/izveidota-vidzemes-uznemeju-regionala-padome/

 

 

SADARBĪBAS PARTNERI

 


Kontakti

Cēsu Uzņēmēju klubs
Valmieras iela 2, Cēsis, LV-4101
Reģ.Nr. 40008009883
www.cuk.lv
Valdes priekšsēdētājs Arkādijs Suškins
Telefons: +371 29413430

Seko mums sociālajos tīklos: